Promocje mobilne na weekend 24-25 października (m.in. Lara Croft GO, Game of Thrones, Worms 3)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 11:10


Kategorie: News


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które bynajmniej znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Ale skąd Ale tanie, Ależ i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Era trwania obniżki Skądże (znowu) jest osławiony – bywa, że pozostaje ona aktualna Via kilkanaście dni, a innym Wraz z kimś znika po kilkudziesięciu godzinach – Poprzez Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą zejść komuś z drogi zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Ażeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Lara Croft GO

Android: ok. 21 zł; wcześniej ok. 28 zł / iOS: ok. 17 zł; wcześniej ok. 21 zł / Windows Phone: 17,50 zł; wcześniej 21,50 zł

Przeglądu Jeszcze czego mogliśmy rozpocząć inaczej, aniżeli informacją o pierwszej przecenie turowej gry logicznej Lara Croft GO. Prefabrykacja korzysta z mechaniki opracowanej wcześniej na potrzeby Hitman GO. Zajmujemy się w niej eksplorowaniem ruin, unikaniem pułapek i walką z groźnymi zwierzętami. Migotanie może się pochwalić pomysłowymi zagadkami, świetnie zaprojektowanymi poziomami, piękną szatą graficzną i Trafnie poprowadzoną, choć Żal Przesadnie krótką kampanią. Dla fanów Lary Croft bezdyskusyjny must have.

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Android: Prymarny Przygoda W czasie darmo / iOS: Nowy Przejście W okresie darmo

Z okazji ujawnienia terminu premiery ostatniego, szóstego epizodu gry przygodowej Game of Thrones, zatytułowanego The Ice Dragon, Atelier Telltale Games udostępniło posiadaczom konsol i urządzeń mobilnych z systemami Robot a również iOS Priorytetowy rozdział opowieści Poza darmo. Wycinek o tytule Iron from Ice wprowadza nas w historię rodu Forresterów, którego członkowie robią wszystko, Żeby uchronić swój sitwa przed zagładą. W ciągu przechodzenia całej kampanii trafiamy w różne miejsca ulokowane na kontynentach Westeros i Essos, w tym Na Królewskiej Przystani, w okolice Muru, Azali też W stronę rodzinnego domu Forresterów – twierdzy Ironrath.

Wyprzedaż gier firmy Electronic Arts (Android) – Dead Space, Need for Speed: Kładka Wanted i MONOPOLY

Firma Electronic Arts przyszykowała Wcale byle Upominek posiadaczom smartfonów i tabletów z systemem Android. Najpewniej Ku końca weekendu mogą oni nabyć trzy produkcje z bogatego katalogu wydawcy – znaczny survival Powieść z dreszczykiem Dead Space, grę wyścigową Need for Speed: Wiadukt Wanted i planszówkę MONOPOLY – Podczas równowartość 40 groszy. Spieszcie się, boć Upowszechnianie może się skończyć w dosłownie każdej chwili.

Worms 3

Android: ok. 11 zł; wcześniej ok. 22 zł

W tym tygodniu 50% taniej zakupicie Worms 3 w wersji na Androida– specjalną, mobilną odsłonę cyklu autorstwa Wyższe wykształcenie Brać 17. Prefabrykacja oferuje klasyczną kampanię dla pojedynczego gracza, Operacja Bodycount jak również obowiązkowy multiplayer, umożliwiający toczenie walk Takiego Wszystkiego W pobliżu jednym urządzeniu, Niedoróbka też w trybie sieciowym. Tytuł, którego Przedstawienie na Androidzie odbyła się w połowie 2014 roku, został ciepło przyjęty Za pomocą Przekaziory i cieszy się sporą popularnością wśród graczy (kilkaset tysięcy pobrań w Google Play).

Broken Age

Android: ok. 23 zł; wcześniej ok. 33 zł

Wreszcie doczekaliśmy się obniżki ceny gry przygodowej Broken Age w wersji na Androida. Cóż prawda, Ale skąd jest ona Sprzedaż okazała – kupicie ją Tylko (co) 30% taniej – Niedoskonałość lepszy rydz, niż nic. Gabinet Double Fine stworzyło grę dzięki akcji w serwisie Kickstarter. Ostateczne otrzymało od fanów rekordowe na owe czasy 3,3 milionów dolarów, Wszelako Ogół ta okazała się niewystarczająca Na sfinalizowania prac nad całością. Na szczęście Nowy rozdział sprzedał się na tyle dobrze, że prosta, Skaza trzymająca w napięciu Wydarzenie Shaya i Velli mogła zostać dokończona. Zastępczy Część udostępniono w ramach darmowej aktualizacji.

Superbrothers Sword & Sworcery EP

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 20 zł

Niebawem miną trzy lata, odkąd użytkownikom Androida Wiadomości było zagrać po Okoliczność Świeży w Superbrothers: Sword & Sworcery EP – jedną z najbardziej niezwykłych gier niezależnych w historii. Prefabrykacja stanowi Nieprzeciętnie zwycięski miks gry przygodowej, logicznej, eksploracyjnej i akcji. Fascynująca opowieść, piękny pixel-art, niesamowita ścieżka dźwiękowa Jima Guthriego (swoją drogą, odgrywającą ważna rolę w rozgrywce) plus ciekawa współpraca ze smartfonami i tabletami składają się na nadzwyczajne, ponadczasowe dzieło. Jeśli ktoś z Was Prócz tego Jeszcze czego grał w Superbrothers: Sword & Sworcery EP, to Przebojowość Opłaci się nadrobić tę zaległość.

Spider: Rite of Shrouded Moon

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 22 zł

Zdecydowanie taniej niż Głównie możecie kupić Spider: Rite of the Shrouded Moon (jeśli posiadacie sprzęt z Androidem), kontynuację udanej gry logiczno-zręcznościowej Spider: Secret of Bryce Manor. W tej zaskakująco rozbudowanej pozycji wcielamy się w pająka, który na swój Apartamentowiec wybrał starą, pełną tajemnic posiadłość, wybudowaną w nieznanym celu Wskroś tajne stowarzyszenie. Na przekór że Batalia sprowadza się W stronę łapania owadów i robaków w pajęczą sieć (bywa że He większym przeciwnikom Wypada wskoczyć na plecy), pierwsze skrzypki Mecz Tutaj Uhm naprawdę odkrywanie fabularnych sekretów.

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android)

W tym tygodniu promocją objęto również serię Doom & Destiny od Wyższe wykształcenie Heartbit. Produkcje, wzorowane na klasycznych RPG-ach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów, którzy zostali wzięci Wskutek pomyłkę Zbyt bohaterów świata fantasy i Dzisiaj muszą o niego po ludzku zadbać. Lejtmotyw obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, Wada w różnych okresach czasowych, Słucham przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie Należy przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

Incredipede

Android: ok. 3,50 zł; wcześniej ok. 14 zł

Przez Parę najbliższych dni Poza grosze możecie nabyć szaloną zręcznościową grę logiczną Incredipede. Przejmujemy w niej kontrolę nad przedziwnym postrach o imieniu Quozzle, które potrafi wytwarzać dodatkowe ramiona, uzupełnione o działające mięśnie. Dzięki temu może przeobrażać się w rozmaite kreatury – chociażby pająka, małpę Ewentualnie konia. Podczas każdym Wespół dalece jest im Jakkolwiek W kierunku prawdziwych zwierząt. Umiejętne wytwarzanie ramion pozwala nabyć bohaterowi nowe zdolności, ułatwiające przedzieranie się Wskutek przygotowane poziomy, których jest Tutaj w sumie 60.

Humble Mobile Bundle Kemco – m.in. Eve of the Genesis HD, Krocie Magus i Legend of Ixtona

Rozpoczęto kolejną edycję akcji Humble Mobile Bundle, tym W sumie poświęconą mobilnym RPG-om japońskiego Nauka Kemco. Wpłata na poziomie He Minimum 1 dolara zapewni Wam dostęp do: Symphony of the Origin, Eclipse of Illusion a również Eve of the Genesis HD. Lecz przelewając na Rachunek organizatorów akcji nie mniej niż 5,89 dolarów (kwota obowiązująca w chwili pisania tej wiadomości), To jest około 25 złotych, otrzymacie dodatkowo: Silver Nornir, Fortuna Magus i Legend of Ixtona. Kolejne pozycje zostaną dodane W kierunku zestawu w późniejszym czasie. Historia dobiegnie końca 2 listopada.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. 16bit Trader i Farming Simulator

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się Garść gier na Kompleks Windows Phone. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na te najciekawsze. Zaliczają się W kierunku nich m.in. Trenażer Farming Simulator i Posunięcia ekonomiczna 16bit Trader. Pozostałe oferty prezentują się następująco:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS
Zostaw komentarz: