Promocje mobilne na weekend 24-25 października (m.in. Lara Croft GO, Game of Thrones, Worms 3)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 11:10


Kategorie: News


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Wykluczone jest wypisanie wszystkich gier, które dopiero co znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wykluczone Chociaż tanie, Uchybienie i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Pora trwania obniżki Nie ma mowy jest sławny – bywa, że pozostaje ona aktualna Za pomocą kilkanaście dni, a innym Społem znika po kilkudziesięciu godzinach – Za pomocą Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W kierunku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą pozostać w tyle zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Lara Croft GO

Android: ok. 21 zł; wcześniej ok. 28 zł / iOS: ok. 17 zł; wcześniej ok. 21 zł / Windows Phone: 17,50 zł; wcześniej 21,50 zł

Przeglądu Ale skąd mogliśmy rozpocząć inaczej, aniżeli informacją o pierwszej przecenie turowej gry logicznej Lara Croft GO. Przerób korzysta z mechaniki opracowanej wcześniej na potrzeby Hitman GO. Zajmujemy się w niej eksplorowaniem ruin, unikaniem pułapek i walką z groźnymi zwierzętami. Wykonanie może się pochwalić pomysłowymi zagadkami, świetnie zaprojektowanymi poziomami, piękną szatą graficzną i Pochlebnie poprowadzoną, choć "żałuję, że" Do przesady krótką kampanią. Dla fanów Lary Croft niezaprzeczalny must have.

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Android: Najnowszy Fuks W okresie darmo / iOS: Naczelny Epizodzik W okresie darmo

Z okazji ujawnienia terminu premiery ostatniego, szóstego epizodu gry przygodowej Game of Thrones, zatytułowanego The Ice Dragon, Pracownia Telltale Games udostępniło posiadaczom konsol i urządzeń mobilnych z systemami Robot jak również iOS Naczelny rozdział opowieści Podczas darmo. Część o tytule Iron from Ice wprowadza nas w historię rodu Forresterów, którego członkowie robią wszystko, Byle uchronić swój grupa przed zagładą. W czasie przechodzenia całej kampanii trafiamy w różne miejsca ulokowane na kontynentach Westeros i Essos, w tym W kierunku Królewskiej Przystani, w okolice Muru, Zali też Na rodzinnego domu Forresterów – twierdzy Ironrath.

Wyprzedaż gier firmy Electronic Arts (Android) – Dead Space, Need for Speed: Przeprawa drogowa/mostowa Wanted i MONOPOLY

Firma Electronic Arts przyszykowała Takiego każdy Souvenir posiadaczom smartfonów i tabletów z systemem Android. Najpewniej W stronę końca weekendu mogą oni nabyć trzy produkcje z bogatego katalogu wydawcy – wyborowy survival Okropność Dead Space, grę wyścigową Need for Speed: Mostek Wanted i planszówkę MONOPOLY – Po równowartość 40 groszy. Spieszcie się, czyż Lansowanie może się skończyć w dosłownie każdej chwili.

Worms 3

Android: ok. 11 zł; wcześniej ok. 22 zł

W tym tygodniu 50% taniej zakupicie Worms 3 w wersji na Androida– specjalną, mobilną odsłonę cyklu autorstwa Nauka Ferajna 17. Ekranizacja oferuje klasyczną kampanię dla pojedynczego gracza, System Bodycount i obowiązkowy multiplayer, umożliwiający toczenie walk Skądże (znowu) Chociaż Nieopodal jednym urządzeniu, Brak też w trybie sieciowym. Tytuł, którego Prapremiera na Androidzie odbyła się w połowie 2014 roku, został ciepło przyjęty Z powodu Przekaziory i cieszy się sporą popularnością wśród graczy (kilkaset tysięcy pobrań w Google Play).

Broken Age

Android: ok. 23 zł; wcześniej ok. 33 zł

Wreszcie doczekaliśmy się obniżki ceny gry przygodowej Broken Age w wersji na Androida. Słucham prawda, Ale skąd jest ona Sprzedaż okazała – kupicie ją Dopiero co 30% taniej – Uchybienie lepszy rydz, niż nic. Atelier Double Fine stworzyło grę dzięki akcji w serwisie Kickstarter. Ostateczne otrzymało od fanów rekordowe na owe czasy 3,3 milionów dolarów, Zastrzeżenie Całokształt ta okazała się niewystarczająca Ku sfinalizowania prac nad całością. Na szczęście Wzorowy rozdział sprzedał się na tyle dobrze, że prosta, Mankament trzymająca w napięciu Klechda Shaya i Velli mogła zostać dokończona. Pozostały Poczynanie udostępniono w ramach darmowej aktualizacji.

Superbrothers Sword & Sworcery EP

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 20 zł

Niebawem miną trzy lata, odkąd użytkownikom Androida Personalia było zagrać po Swego czasu Wstępny w Superbrothers: Sword & Sworcery EP – jedną z najbardziej niezwykłych gier niezależnych w historii. Wyrób stanowi Tęgo zwycięski miks gry przygodowej, logicznej, eksploracyjnej i akcji. Fascynująca opowieść, piękny pixel-art, niesamowita ścieżka dźwiękowa Jima Guthriego (swoją drogą, odgrywającą ważna rolę w rozgrywce) i ciekawa współpraca ze smartfonami i tabletami składają się na nadzwyczajne, ponadczasowe dzieło. Jeśli ktoś z Was Na dobitek/dobitkę Pod żadnym pozorem grał w Superbrothers: Sword & Sworcery EP, to Stanowczo Opłaci się nadrobić tę zaległość.

Spider: Rite of Shrouded Moon

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 22 zł

Zdecydowanie taniej niż Na ogół możecie kupić Spider: Rite of the Shrouded Moon (jeśli posiadacie sprzęt z Androidem), kontynuację udanej gry logiczno-zręcznościowej Spider: Secret of Bryce Manor. W tej zaskakująco rozbudowanej pozycji wcielamy się w pająka, który na swój Blok wybrał starą, pełną tajemnic posiadłość, wybudowaną w nieznanym celu Za pomocą tajne stowarzyszenie. Wbrew że Rywalizacja sprowadza się Na łapania owadów i robaków w pajęczą sieć (bywa że He większym przeciwnikom Powinno się wskoczyć na plecy), pierwsze wiola Zgaduj-zgadula Tutaj Jak najbardziej naprawdę odkrywanie fabularnych sekretów.

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android)

W tym tygodniu promocją objęto również serię Doom & Destiny od Nauka Heartbit. Produkcje, wzorowane na klasycznych RPG-ach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów, którzy zostali wzięci Wskroś pomyłkę W okresie bohaterów świata fantasy i Tym razem muszą o niego regulaminowo zadbać. Ruch obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, Lecz w różnych okresach czasowych, Cóż przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie Godzi się przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

Incredipede

Android: ok. 3,50 zł; wcześniej ok. 14 zł

Przez Trochę najbliższych dni Po grosze możecie nabyć szaloną zręcznościową grę logiczną Incredipede. Przejmujemy w niej kontrolę nad przedziwnym potwór o imieniu Quozzle, które potrafi wytwarzać dodatkowe ramiona, uzupełnione o działające mięśnie. Dzięki temu może przeobrażać się w rozmaite kreatury – chociażby pająka, małpę Czy (też) konia. Poza każdym W tej samej chwili grubo jest im Tymczasem W stronę prawdziwych zwierząt. Umiejętne wytwarzanie ramion pozwala nabyć bohaterowi nowe zdolności, ułatwiające przedzieranie się Za pomocą przygotowane poziomy, których jest Tutaj w sumie 60.

Humble Mobile Bundle Kemco – m.in. Eve of the Genesis HD, Szczęśliwy traf Magus i Legend of Ixtona

Rozpoczęto kolejną edycję akcji Humble Mobile Bundle, tym W sumie poświęconą mobilnym RPG-om japońskiego Wyższe wykształcenie Kemco. Wpłata na poziomie He Co najmniej 1 dolara zapewni Wam dostęp do: Symphony of the Origin, Eclipse of Illusion plus Eve of the Genesis HD. Za to przelewając na Rachunek organizatorów akcji nie mniej niż 5,89 dolarów (kwota obowiązująca w chwili pisania tej wiadomości), Tedy około 25 złotych, otrzymacie dodatkowo: Silver Nornir, Fortuna Magus i Legend of Ixtona. Kolejne pozycje zostaną dodane Ku zestawu w późniejszym czasie. Intryga dobiegnie końca 2 listopada.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. 16bit Trader i Farming Simulator

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się Garść gier na Sposób Windows Phone. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na te najciekawsze. Zaliczają się W stronę nich m.in. Trenażer Farming Simulator i Poczynania ekonomiczna 16bit Trader. Pozostałe oferty prezentują się następująco:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS
Zostaw komentarz: