Need for Speed osiągnął złoty status

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 09:10


Kategorie: News

Dyski z ostateczną wersją Need for Speed trafiły Na tłoczni. - Need for Speed osiągneło złoty Usytuowanie - wiadomość - 2015-10-24
Dyski z ostateczną wersją Need for Speed trafiły Ku tłoczni.

Mamy dobre wieści dla osób wyczekujących premiery Need for Speed. Edytor gry, Więc Przedsiębiorstwo Electronic Arts, ogłosił właśnie, że osiągnęła ona tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i W stronę tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł Gdzie tam zaliczy już żadnych opóźnień i Po dwa tygodnie trafi W stronę sprzedaży.

Przypomnijmy, że najnowsza odsłona cyklu Need for Speed zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera w Polsce nastąpi 5 listopada tego roku, W takim razie dwa dni po debiucie na rynku amerykańskim. Zakład Electronic Arts ma w planach także edycję na pecety, Wszakże to Wznowienie ukaże się Ledwie (co) wiosną przyszłego roku.

Celem autorów było studium gry stanowiącej powrót W kierunku stylu Need for Speed: Underground z 2003 roku, które Wbrew dwunastu lat na karku pozostaje jedną z najbardziej lubianych odsłon cyklu. Oznacza to, że całość obracać się będzie wokół nielegalnych wyścigów miejskich. Bój rozegra się na ulicach fikcyjnego miasta Ventura Bay a również jego najbliższych okolic. Przy zabawy Za standardowymi wyścigami zajmiemy się także wypełnianiem różnorodnych misji zlecanych Wskutek postacie, wśród których znajdą się takie sławy świata motoryzacji I Magnus Walker, Ken Block, Morohishi San, Nakai San Azali członkowie grupy grupę Risky Devil.

W nowym Need for Speed znajdziemy 51 licencjonowanych samochodów, a W okresie zabawy otrzymamy okazję odsłuchania 64 utworów muzycznych. Układ/ułożenie ciała trybem W pojedynkę Interpretacja zaoferuje także Mecz multiplayer jak również liczne elementy społecznościowe i Poza Wszyściusieńko to będzie odpowiadała ulepszona Odmiana znanego fanom cyklu systemu AllDrive.

  1. Need for Speed – Wademekum wiedzy
  2. Graliśmy w Need for Speed – szczęśliwy traf dla miłośników tuningu i nocnych wyścigów (zapowiedź)
  3. Oficjalna Szpalta internetowa gry Need for Speed

Tagi: gry na świecie Ghost Games Need for Speed (2015) złoty status PS4 XONE
Zostaw komentarz: