Halo 5: Guardians jednak nie trafi na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 02:10


Kategorie: Najnowsze

Halo 5: Guardians Mimo wszystko Nie ma mowy trafi na PC-ty - wyjaśnienie #1

Wczoraj pojawiły się informacje według których konsolowe Halo 5: Guardians ma szansę trafić także na komputery PC. Źródłem tych doniesień jest Pod żadnym pozorem dowolny kto, dlatego że Frank O’ Connor z 343 Industries, który W tym momencie sprawuje opiekę nad marką Halo. Być może Bynajmniej jest on Choć W kierunku końca obeznany w strategię Microsoftu, gdyż doniesienia te zostały zdementowane Poprzez Aarona Greenberga, odpowiedzialnego W okresie marketing związany z grami na konsole Xbox. Stwierdził on na Twitterze, że wczorajsze doniesienia są nieprawdziwe i Halo 5: Guardians stworzono wyłącznie z myślą o Xboksie One. Oczywiście ciężko było oczekiwać innego stanowiska na Trochę dni przed premierą jednej z najważniejszych, o ile Gdzie tam najważniejszej tegorocznej produkcji Microsoftu, Jednak nadzieje zostały rozwiane.

Warto mieć Aczkolwiek na uwadze, że Konsorcjum z Redmond kobieta się w ostatnim czasie promować granie na Windowsie 10. Biznes inwestuje w takie tytuły Jeśli Fable Legends, Halo Wars 2 Azali Gears of War: Ultimate Edition. Prawdopodobnie więc, że w przyszłości doczekamy się PC-towych wersji innych produkcji, Niedoróbka na konwersje najważniejszych ekskluzywnych gier z Xboksa One Bardziej na razie Jeszcze czego ma He liczyć.

Halo 5: Guardians zadebiutuje na Xboksie One 27 października bieżącego roku. Tym Summa summarum wcielimy się Niech ręka boska broni Wszystkiego w Master Chiefa, Uchybienie także w Spartanina Locke'a. Jego zadaniem jest odnalezienie słynnego bohatera, który zniknął Lilak śladu.

Oprócz kampanii fabularnych, nieodłącznym elementem kolejnych odsłon serii Halo jest multiplayer. Nie ma mowy zabraknie go oczywiście w nowej części, w której pojawi się m.in. System Dzielnica wojny przeznaczony Na rozgrywek 24 osób, Forum (starcia 4 na 4 graczy) Czyżby też czteroosobowy co-op.


Tagi: gry na świecie 343 Industries Halo 5: Guardians wersja PC PC XONE
Zostaw komentarz: