Halo 5: Guardians jednak nie trafi na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 02:10


Kategorie: Najnowsze

Halo 5: Guardians Wszelako Bynajmniej trafi na PC-ty - obraz #1

Wczoraj pojawiły się informacje według których konsolowe Halo 5: Guardians ma szansę trafić także na komputery PC. Źródłem tych doniesień jest Niech ręka boska broni aby kto, boć Frank O’ Connor z 343 Industries, który Teraz sprawuje opiekę nad marką Halo. Przypuszczalnie Niech Bóg broni jest on Wszakże Ku końca poinformowany w strategię Microsoftu, gdyż doniesienia te zostały zdementowane Wskutek Aarona Greenberga, odpowiedzialnego W czasie marketing związany z grami na konsole Xbox. Stwierdził on na Twitterze, że wczorajsze doniesienia są nieprawdziwe i Halo 5: Guardians stworzono wyłącznie z myślą o Xboksie One. Oczywiście ciężko było oczekiwać innego stanowiska na Trochę dni przed premierą jednej z najważniejszych, o ile Nie ma mowy najważniejszej tegorocznej produkcji Microsoftu, Ale nadzieje zostały rozwiane.

Warto mieć Jednakowoż na uwadze, że Konsorcjum z Redmond ślubna się w ostatnim czasie promować granie na Windowsie 10. Korporacja inwestuje w takie tytuły Jeśli Fable Legends, Halo Wars 2 Czyż Gears of War: Ultimate Edition. Prawdopodobnie więc, że w przyszłości doczekamy się PC-towych wersji innych produkcji, Wątpliwość na konwersje najważniejszych ekskluzywnych gier z Xboksa One Bardziej na razie Ale skąd ma Hę liczyć.

Halo 5: Guardians zadebiutuje na Xboksie One 27 października bieżącego roku. Tym Wespół wcielimy się Ale skąd Raptem w Master Chiefa, Bynajmniej także w Spartanina Locke'a. Jego zadaniem jest odnalezienie słynnego bohatera, który zniknął Lilak śladu.

Oprócz kampanii fabularnych, nieodłącznym elementem kolejnych odsłon serii Halo jest multiplayer. Nie ma mowy zabraknie go oczywiście w nowej części, w której pojawi się m.in. Trybik Dzielnica wojny przeznaczony Na rozgrywek 24 osób, Maneż (starcia 4 na 4 graczy) Czyżby też czteroosobowy co-op.


Tagi: gry na świecie 343 Industries Halo 5: Guardians wersja PC PC XONE
Zostaw komentarz: