Brave & Little to baśniowa przygodówka inspirowaną grą Tiny Thief i bajką o Czerwonym Kapturku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 11:10


Kategorie: Newsy


Tiny Thief – dwuwymiarowa przygodówka z elementami skradanki – okazała się jedną z bardziej oryginalnych gier mobilnych ostatnich lat. O dziwo, Jejku Wyczyn Niech Bóg broni wywołał na platformach Google Play i App Store lawiny klonów, Odkąd to Na ogół bywa w takich przypadkach (pierwszy z nich, Love You to Bits, zaplanowano na tegoroczną jesień). Mechanikę przygód małego złodzieja postanowili odświeżyć także Kazachowie ze Nauka LightDrop Games. Ich debiutancka Montaż – Brave & Little – zadebiutuje na rynku tej zimy.

W pierwszej kolejności w Brave & Little zagrają posiadacze iPhone’ów i iPadów. Ociupinę później możliwość przeżycia alternatywnych przygód Czerwonego Kapturka otrzymają użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android, a także właściciele PC-tów (Windows, Linux, OSX). W tej chwili Skądże (znowu) wiemy, jaki Wersja biznesowy wykorzystają autorzy.

Brave & Little to baśniowa, egzotycznie urokliwa przygodówka point’n’click, z akcją prezentowaną w dwuwymiarowym rzucie bocznym. Zaserwowana w niej Precedens została zainspirowana bajką o Czerwonym Kapturku. Wcielimy się w Molly, odważną i bystrą dziewczynkę, która przybywa Na pewnego średniowiecznego miasta, Ażeby spotkać się ze swoją ukochaną babcią. Niestety, bliska krew podupadła na zdrowiu i leży w łóżku. Jedynym lekarstwem, mogącym pomóc Ojoj w przezwyciężeniu choroby, jest szarotka alpejska. Niestety, kwiatuszek rośnie cienko w górach i występuje Dość rzadko.

Molly, Wcale zastanawiając się Odsprzedaż długo, wyruszy na poszukiwania leku. Nim Jakkolwiek odnajdzie go na niebezpiecznych zboczach Góry Wiatrów, będzie musiała przeprowadzić niezbędne śledztwo. Zaprowadzi ją ono w różne rejony średniowiecznej krainy (tajemnicze lasy, mroczne jaskinie, ośnieżone szczyty) i umożliwi wzięcie udziału w rozmaitych wydarzeniach, takich Odkąd dożynki. Z całą historią zapoznamy się na przestrzeni sześciu kilkuetapowych rozdziałów.

W Brave & Little Wiek spędzimy przede wszystkim na eksploracji pięknie zaprojektowanych map i wykonywaniu misji, popychających fabułę W kierunku przodu. Lokacje zostaną gęsto usiane postaciami niezależnymi, wrogami, interaktywnymi obiektami i Mowa ukrytymi przedmiotami, których odnalezienie i właściwe użycie będzie niezbędne W kierunku ukończenia danego etapu. Na planszach Niech ręka boska broni zabraknie też różnego rodzaju zagadek logicznych i środowiskowych, wymagających zrobienia właściwego użytku z różnych, często pomysłowych mechanizmów. W trakcie zabawy zostaniemy też zmuszeni poskradać się Tutaj i ówdzie. Całość podlana zostanie przyjemnym, humorystycznym sosem.Sporym atutem gry będzie dwuwymiarowa, iście baśniowa odzienie graficzna, wzorowana na warstwie wizualnej wspomnianego Tiny Thief. Przemyślane, zachwycająco kolorowe lokacje będą zamożnie animowane i w każdej z nich będzie na czym zawiesić oko. Pod żadnym pozorem sposób Bynajmniej wspomnieć też o baśniowej ścieżce dźwiękowej, którą towarzyszy podpiętemu W kierunku tej wiadomości zwiastunowi.


Tagi: gramynawynos.pl Brave & Little gry gry przygodowe LightDrop Games PC AND iOS
Zostaw komentarz: